Aktualności

          • Odsłonięcie tablicy...

          • Delegacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Bukownie uczestniczyła 20 czerwca w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Ryszarda Michalskiego – wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego, trenera, wychowawcę i działacza samorządowego. Jego praca, zaangażowanie oraz pasja do sportu pozostawiły trwały ślad w pamięci wielu pokoleń uczniów i mieszkańców naszego miasta.

            „Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim w sercach innych ludzi.”

            Składając kwiaty i oddając hołd, wspominaliśmy człowieka, który uczył nie tylko sportowej rywalizacji, ale także wytrwałości, szacunku i odpowiedzialności. Niech odsłonięta tablica będzie symbolem wdzięczności za dobro, które pozostawił po sobie oraz przypomnieniem, że prawdziwy nauczyciel wychowuje kolejne pokolenia swoim przykładem.

            Cześć Jego pamięci.

             

          • Edukacja włączająca w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie

          •                                                                 

            Dobiegł końca drugi rok realizacji projektu „Edukacja włączająca w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie”.

            Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem Stowarzyszenia Dobroczynnego „Res Sacra Miser” oraz Gminy Bukowno. Dzięki skutecznie pozyskanemu dofinansowaniu możliwa jest realizacja licznych działań wspierających rozwój uczniów oraz podnoszących jakość kształcenia w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie. Całkowita wartość projektu wynosi 860 986,70 zł, z czego 812 967,30 zł stanowią środki pochodzące z Funduszy Europejskich.

            W roku szkolnym 2025/2026:

            • przeprowadzono 1410 godzin bezpłatnych zajęć dodatkowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb dzieci i młodzieży. Obejmowały one zespoły wyrównawcze z matematyki, języka polskiego, przyrody i języka angielskiego, a także zajęcia specjalistyczne: korekcyjno-kompensacyjne, integracji sensorycznej, logopedyczne, psychologiczne oraz trening umiejętności społecznych;

            • uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi otrzymali dodatkowe wsparcie, które przyczyniło się do poprawy ich funkcjonowania społecznego i emocjonalnego;

            • uczniowie klas czwartych i szóstych uczestniczyli w warsztatach antydyskryminacyjnych. Podczas zajęć rozwijali postawy empatii i wrażliwości społecznej, uczyli się reagowania na przejawy przemocy i wykluczenia oraz poznawali wartość wzajemnego szacunku. Warsztaty realizowano w atrakcyjnej formie gier, zabaw i aktywnych metod pracy.

            Realizacja projektu przyczynia się do tworzenia szkoły jeszcze bardziej otwartej, dostępnej i przyjaznej dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb i możliwości.

             

          • Szkoła Mądrze Połączona 2026

          • Pod patronatem fundacji zaczytani.org klasa 3b pod opieką: J. Pawlik i A. Żuchowskiej wzięła udział w konkursie „Szkoła Mądrze Połączona 2026”.  

            Celem konkursu było przeprowadzenie lekcji, której zadaniem był rozwój inteligencji emocjonalnej, nauki postaw i kompetencji miękkich.

            Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z bajką edukacyjną „Co huczy w środku?”. Była to opowieść o przeciążeniu, emocjach i sygnałach płynących z ciała. Towarzysząc Jarkowi i jego drużynie – bohaterom opowieści, dzieci uczyły się rozpoznawać napięcie w swoim ciele. Uczniowie poznali też proste sposoby, które pomagają się wyciszyć i odzyskać równowagę.

             

            Prezentowana bajka stanowiła punkt wyjścia do rozmów o korzystaniu z ekranów, emocjach

            i samoregulacji, oraz o tym, że czasem, żeby znów poczuć się dobrze, wystarczy zatrzymać się
            i wsłuchać w to, co dzieje się w środku – w naszym przebodźcowanym ciele.

            Nasza prezentacja, będąca relacją z przeprowadzonej z ucznimi lekcji została wyróżniona
            przez fundację.

             

            Prezentacja: 

            Szkola_madrze_Polaczona_-_Szkola_Podstawowa_nr_1_w_Bukownie(5).pdf

             

             

          • Czytanie na polanie

          • Dnia 18 czerwca odbyło się wydarzenie pod nazwą „Czytanie na polanie”. Spotkanie miało miejsce na świeżym powietrzu, co stworzyło miłą i przyjazną atmosferę do wspólnego czytania.Podczas wydarzenia dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały czytanej bajki "Kłótnia pod Dębem Mądrości" oraz aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach. Ważnym elementem spotkania były również prace plastyczne, które uczniowie wykonali nawiązując do tematyki czytanej bajki.Dzieci kolorowały ilustracje  rozwijając wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne.
            Miejsce wydarzenia zostało pięknie udekorowane kolorowymi kwiatami i motylami, nawiązującymi do letniej, łąkowej scenerii. Celem spotkania było promowanie czytelnictwa, rozwijanie wyobraźni oraz zachęcanie do spędzania czasu z książką na łonie natury.

            Julita Pawlik
            Anna Stanuch
            Magdalena Przenzak

          • Dzień Sportu w świetlicy szkolnej

          • Dnia 22 czerwca 2026 r. świetlica szkolna zorganizowała Dzień Sportu dla uczniów klas 1–3. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych i zabawach ruchowych, które rozwijały sprawność fizyczną oraz umiejętność współpracy w grupie.

            Wszyscy uczestnicy aktywnie i z dużym zaangażowaniem wykonywali przygotowane zadania. Wydarzenie przebiegało w miłej i bezpiecznej atmosferze, dostarczając dzieciom wielu pozytywnych emocji i radości ze wspólnej zabawy.

            Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom Dnia Sportu za zaangażowanie, zaciętą walkę i prawdziwego ducha sportowej rywalizacji. W nagrodę za udział wszystkie klasy otrzymały słodki poczęstunek, który był miłym zakończeniem tego sportowego dnia.
             

          • Zmagania na drogach i rozdrożach języka…

          • Trzeciego czerwca odbyła się w naszej szkole czternasta edycja Regionalnego  Konkursu Kultury Słowa  „Na drogach i rozdrożach języka”, którego celem jest krzewienie poprawności  języka polskiego. Wszak mówić( i pisać) każdy może …ważne jednak, jak to czyni .Czy jest to  polszczyzna, której słucha się i którą czyta się z przyjemnością, czy częściej zachwyca pięknem, czy raczej zgrzyta w uszach?

            Drogi językowe podczas zmagań konkursowych nie były proste, a rozdroża pełne pułapek, jednakże uczniowie radzili sobie z meandrami polszczyzny dzielnie. Oto wyniki konkursu:

            I miejsce: Natalia Szot ze Szkoły Podstawowej w Bydlinie

            II miejsce: Barbara Wróbel ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bukownie( kl.8c)

            III miejsce: Dorota Kołodziejczyk ze Szkoły Podstawowej  nr 1w Bukownie( kl.7b)

            Wyróżnienie: Jagoda Kuźniar ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bukownie( kl.8b)

             

            Wszystkim uczestnikom ze szkół naszego powiatu dziękujemy za udział w zmaganiach z językiem ojczystym, a zwycięzcom  gratulujemy !

             

             

          • Wycieczka - Geosfera

          • W jednym z ostatnich dni uczniowie klas pierwszych mieli okazję wziąć udział w niezapomnianej wycieczce do Geosfery w Jaworznie — wyjątkowego centrum edukacji ekologicznej i przyrodniczej. Dzień pełen wrażeń, nauki i dobrej zabawy na długo pozostanie w pamięci małych odkrywców. Dzieci z zaangażowaniem wzięły udział w grze terenowej, podczas której przemierzały teren Geosfery, rozwiązując zagadki i wykonując zadania związane ze światem przyrody. Wspólna zabawa doskonale rozwinęła umiejętność pracy w zespole i logicznego myślenia.

            Uczniowie uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych, podczas których w przystępny i ciekawy sposób poznawali tajemnice przyrody. Praktyczne doświadczenia oraz interaktywne zajęcia wzbudziły w dzieciach ciekawość świata i chęć do dalszego odkrywania. Zwieńczeniem wyjazdu było wspólne ognisko.

            Wycieczka do Geosfery okazała się prawdziwą przygodą łączącą edukację z radosną zabawą.

          • Konkurs plastyczny – Londyn i jego zabytki

          • W ramach Dni Języków Obcych w naszej szkole został przeprowadzony konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów.

            Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalnym wykonaniem prac. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy. 

            Prace plastyczne można podziwiać na korytarzach szkolnych. Jury wybrało najlepsze prace, które zostały nagrodzone.

            Organizatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego.

          • Wycieczka do Londynu uczniów ze SP1 w Bukownie

          • Uczniowie naszej szkoły w dniach 18.05-21.05.2026r. brali udział w wycieczce do Londynu.

            Dla niektórych z nich była to pierwsza podróż samolotem i pierwsza wizyta w Wielkiej Brytanii.

            Poczuliśmy się jak prawdziwi Londyńczycy podróżując metrem i piętrowymi, czerwonymi autobusami, jedząc fish and chips oraz spacerując w zmiennej pogodzie. Odwiedziliśmy najważniejsze miejsca i atrakcje turystyczne w Londynie, Greenwich i Windsor. 

            Największe wrażenie na uczestnikach wycieczki wywarł oczywiście Big Ben, London Eye i rejs statkiem po Tamizie. Pełni wrażeń, nowych doświadczeń i z pięknymi zdjęciami wróciliśmy do Bukowna.

            Czekamy na kolejną wycieczkę.

          • Podsumowanie ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”

          • 30 kwietnia 2026 roku mury naszej szkoły opuściło 7 paczek, które choć niezwykle ciężkie… były dość niewielkich rozmiarów.  Pudełka te zawierały uzbierany przez naszą szkolną społeczność bilon na akcję „Góra Grosza” organizowaną przez Towarzystwo „Nasz Dom”. Dzięki zaangażowaniu Szkolnego Koła Wolontariatu, którego członkowie prowadzili zbiórkę monet od listopada 2025 roku aż do końca marca 2026 roku udało nam się wspólnie zgromadzić 52 kilogramy i 184 gramy monet wszystkich nominałów, od jednogroszówek aż pięciozłotówki.  Wartość zebranego bilonu to 1657 złotych i 52 groszy.

            Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tą szlachetną akcję . Nasza pomoc trafi do dzieci, które nie wychowują się  w swoich własnych rodzinach.

            Mamy nadzieję, że równie duży sukces odniesiemy w przyszłorocznej edycji „Góry Grosza”.

             

            Magdalena Łaskawiec

            Wioletta Mistela

            Agnieszka Piątek

          • SZKOLNY DZIEŃ TOLERANCJI

          • 11 czerwca 2026 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Tolerancji, który był okazją, by uczyć empatii i szacunku do różnorodności. W tym dniu wszystkie klasy miały za zadanie założyć ubrania w wylosowanym kolorze.

            Uczniowie klas 1-3 zgromadzili się na korytarzu przed swoimi salami lekcyjnymi, aby wysłuchać bajki „Franio i Zasmuceni”, która stanowiła punkt wyjścia do refleksji nad tym, czym jest tolerancja i dlaczego powinniśmy akceptować innych. Ta krótka opowieść poruszała temat różnorodności i odmienności oraz  tego, że każdy z nas jest inny, ale każdy jest wyjątkowy. A następnie wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami wspólnie stworzyli długi łańcuch tolerancji, który symbolizuje akceptację odmienności.

            Dla uczniów klas 4-8 była zorganizowana Poczta Dobrych Słów - inicjatywa mająca na celu przekazanie liściku z miłymi słowami lub komplementami dla swoich kolegów i koleżanek z innej klasy. Ponadto w szkolnym holu zakwitło drzewo tolerancji, na liściach którego uczniowie wpisywali hasła związane z tolerancją i cechy osób tolerancyjnych.

            Mamy nadzieję, że te wszystkie wspólnie przeżywane wydarzenia na długo pozostaną w naszej pamięci i będą nam przypominać o tym, że tolerancja i szacunek dla każdego są jednymi z najważniejszych wartości w naszej szkolnej społeczności.

             

            Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się w obchody Dnia Tolerancji w naszej szkole.

             

            Sylwia Byczek

            Anna Laskowska-Kluza

            Magdalena Łaskawiec

            Julita Pawlik

            Agnieszka Piątek

          •  Dni Bukowna 2026

          •  

            Podczas tegorocznych Dni Bukowna uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Bukownie miały okazję zaprezentować swoje talenty przed  zgromadzoną publicznością. Występy były różnorodne i pokazały zarówno umiejętności wokalne, jak i taneczne.

            Wszystkie występy zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Uczennice z zaangażowaniem i entuzjazmem reprezentowały naszą szkołę, dostarczając widzom wielu pozytywnych emocji.

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom udanych występów oraz dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej nr 1 w Bukownie podczas tegorocznych Dni Bukowna. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie będziemy mogli podziwiać  talent i pasję na scenie naszych uczniów.

            Wychowawcy świetlicy

          • „Mam Talent” czerwiec 2026

          •  

            Dnia 9 czerwca 2026 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „Mam Talent”, którego organizatorem była świetlica szkolna. Celem wydarzenia było odkrywanie i rozwijanie talentów uczniów oraz umożliwienie im zaprezentowania swoich pasji i zainteresowań przed społecznością szkolną.

            W konkursie wzięli udział uczniowie z różnych klas, prezentując swoje umiejętności wokalne, taneczne, muzyczne, sportowe oraz artystyczne. Występy były bardzo ciekawe i różnorodne, a uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, odwagą i zaangażowaniem.

            Publiczność z zainteresowaniem oglądała wszystkie prezentacje, nagradzając wykonawców gromkimi brawami. Jury oceniało występy pod względem talentu, oryginalności oraz sposobu prezentacji. Po zakończeniu konkursu wyłoniono laureatów i wręczono im dyplomy oraz nagrody.

            Kolejna edycja konkursu „Mam Talent”  pokazała, jak wiele zdolności i pasji mają uczniowie naszej szkoły. Wydarzenie dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji oraz było doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej.

            Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym uczestnikom. Pozostałym dziękujemy za odwagę, zaangażowanie i chęć zaprezentowania swoich talentów. Już dziś zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu „Mam Talent” w przyszłym roku.

            Wychowawcy świetlicy

          • 25 lat czytelniczej podróży 

          •   Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Filip Tracz zdobył wyróżnienie w XXV edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego „25 lat czytelniczej podróży”, zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Olkuszu oraz Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Kluczach.

              Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas obchodów jubileuszu 75-lecia Biblioteki Pedagogicznej w Olkuszu. Konkurs był okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz promowania pasji do książek młodzieży.

              Serdecznie gratulujemy Filipowi osiągniętego sukcesu i życzymy kolejnych powodów do dumy oraz wielu inspirujących spotkań z literaturą.

          • Realizujemy kolejne wyzwania w programie „REPETUJEMY”!

          •  

            Nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w IV edycji programu edukacji ekologicznej „REPETUJEMY”. Po zakończeniu dwóch pierwszych zadań przystąpiliśmy do realizacji kolejnych wyzwań, które rozwijały  wiedzę ekologiczną, kreatywność oraz umiejętność współpracy.
            W ramach Wyzwania 3 "Właściwe przechowywanie żywności”
            przygotowaliśmy komiks przedstawiający zasady prawidłowego przechowywania produktów spożywczych. W ciekawy i pomysłowy sposób pokazaliśmy, jak ograniczać marnowanie żywności oraz dbać o racjonalne gospodarowanie produktami spożywczymi.
            Wyzwanie 4 – „Segregacja odpadów.”W ramach tego zadania  stworzyliśmy wiersz promujący prawidłową segregację odpadów. 
            Podczas Wyzwania 5  powstała ciekawa praca przestrzenna pod hasłem „Drugie życie odpadów”, która pokazała, że niepotrzebne przedmioty mogą zostać wykorzystane w nowy, pomysłowy sposób.
            Wyzwanie 6 – „Życie butelki”
            Ostatnie zadanie polegało na napisaniu tekstu piosenki opowiadającej historię butelki oraz nagraniu jej do wybranego podkładu muzycznego.Uczniowie udowodnili, że o ekologii można mówić nie tylko poprzez działania praktyczne, ale także przez muzykę.
            Realizacja wszystkich wyzwań była doskonałą okazją do zdobywania wiedzy, rozwijania talentów oraz kształtowania postaw proekologicznych. Powstałe prace pokazały, że troska o środowisko może iść w parze z kreatywnością, współpracą i dobrą zabawą.

            Gratulujemy wszystkim uczniom zaangażowania i dziękujemy za aktywny udział w projekcie!   
            Wychowawcy świetlicy

          • Nasza szkoła wyróżniona w IV edycji programu rePETujemy!

          • Nasza szkoła wyróżniona w IV edycji programu rePETujemy!

            Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła została wyróżniona w IV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Ekologicznej „REPETUJEMY”.
            W tegorocznej edycji udział wzięło aż 120 szkół, ponad 2200 uczniów oraz powstało ponad 300 projektów ekologicznych. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a organizatorzy podkreślili wysoki poziom kreatywności i zaangażowania uczestników.
            Nasza świetlica szkolna aktywnie włączyła się w działania związane z ochroną środowiska i recyklingiem. Przygotowane projekt zostały docenione przez jury i znalazły się w gronie szkół wyróżnionych.
            To dla nas duży sukces i powód do dumy. Cieszymy się, że nasze prace, pomysłowość i wspólne zaangażowanie zostały zauważone. Udział w programie był nie tylko okazją do zdobycia wiedzy ekologicznej, ale także możliwością pokazania, że działania na rzecz środowiska mają realne znaczenie.
            Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w realizację projektu.
             Razem pokazaliśmy, że ekologia ma moc!

            Wychowawcy świetlicy

          • PROGRAM MINISTERIALNY „MAŁY MISTRZ”

          • https://malymistrz.szs.pl/wp-content/uploads/2024/08/MM_logo.jpg W bieżącym roku szkolnym klasy 1a, 1b oraz 2a uczestniczyły w ministerialnym programie „Mały Mistrz”, realizowanym przez Szkolny Związek Sportowy przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program skierowany jest do uczniów klas I–III szkoły podstawowej i ma na celu rozwijanie sprawności fizycznej, promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie dzieci do systematycznej aktywności ruchowej.

            W trakcie realizacji programu uczniowie rozwijali podstawowe zdolności motoryczne: szybkość, zwinność, siłę, wytrzymałość oraz koordynację ruchową. Dzieci brały udział             w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach ruchowych, torach przeszkód, grach zespołowych oraz konkurencjach lekkoatletycznych. Szczególny nacisk położono na kształtowanie prawidłowych nawyków związanych z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia.

            Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt sportowy dostępny w szkole oraz pomoce dydaktyczne pozyskane w ramach programu. Dzięki temu lekcje były bardziej atrakcyjne         i angażujące uczniów.

            Realizacja programu przyczyniła się do:

            • zwiększenia aktywności fizycznej uczniów,
            • poprawy sprawności ruchowej dzieci,
            • rozwijania umiejętności współpracy i zdrowej rywalizacji,
            • wzrostu zainteresowania sportem i rekreacją,
            • kształtowania postaw prozdrowotnych.

            Program „Mały Mistrz” spotkał się z pozytywnym odbiorem uczniów. Zajęcia były dla dzieci atrakcyjną formą aktywności, a zdobywanie kolejnych sprawności sportowych stanowiło dodatkową motywację do podejmowania wysiłku fizycznego.

                                                                                                                                Beata Wójcik

          •  Bezpieczna Bankowość

          • W dniu 27 kwietnia uczniowie klasy 7a, 7b i 7c wzięli udział w zajęciach profilaktycznych pt. „Bezpieczna Bankowość” prowadzonych przez Pana Szymona Piątka przedstawiciela instytucji finansowej.

            Nasi uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa transakcji kartami płatniczymi oraz bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej. Młodzież dowiedziała się jak ważna jest ochrona swoich danych osobowych, a także jakie mogą być konsekwencje w przypadku ich udostępnienia niewłaściwym osobom/podmiotom oraz w jaki sposób mogą być one nieuczciwie wykorzystane.

                                                                                                          Agnieszka Piątek

             

          • Hazard? Nie daj się wciągnąć!

          • W ramach akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Edukacji
            i Nauki pn. „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” w dniach 21 oraz 29 maja 2026 r. uczniowie klas VII oraz VIII uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez pracowników Urzędu Skarbowego w Olkuszu.

            W czasie zajęć uczniowie pogłębili wiedzę z zakresu czym jest hazard, jego zagrożeń
            i skutków uzależnień do jakich może doprowadzić. Uczniowie poznali wpływ hazardu na zdrowie oraz dowiedzieli się jakie może nieść ze sobą konsekwencje społeczne oraz prawne.

            Agnieszka Piątek

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie
      • sekretariat@sp1bukowno.edupoczta.pl ePUAP /SzP1Bukowno/SkrytkaESP
      • 32-7065090
      • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie, ul. Szkolna 8, 32-332 Bukowno
        32-332 Bukowno
        Poland
      • Psycholog
        Godziny pracy:
        Poniedziałek 7.30 - 14.30
        Wtorek 10.30-15.30
        Środa 7.30-14.30
        Czwartek 9.45-11.45
        Piątek 7.45-10.45
      • Pedagog
        Godziny pracy:
        Poniedziałek 8.45 – 12.45
        Wtorek 9.30-12.30, 13.30-14.30
        Środa 9.00 – 12.30
        Czwartek 7.45 – 12.45
        Piątek 9.00 – 12.30
      • Kontakt elektroniczny
        Zgodnie z art. 63 § 2 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz U 2000r nr 98 poz.1071 z późniejszymi zmianami) Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie informuje, że udziela odpowiedzi na korespondencję otrzymaną pocztą elektroniczną jedynie, gdy zawiera ona następujące dane:

        - imię i nazwisko osoby kierującej zapytanie
        - adres (kod pocztowy, miejscowość, ulica i nr domu)
        - treść pytania (określenie przedmiotu sprawy).
      • dyrektor – mgr Mirosław Siudyka
        dyrektor@sp1bukowno.edupoczta.pl
        poniedziałek, środa 8.00-14.30
        wtorek, czwartek, piątek 8.00-14.00
      • Wicedyrektor mgr Dorota Janda:
        wicedyrektorjanda@sp1bukowno.edupoczta.pl
        poniedziałek, wtorek 8.00-14.30
        środa- piątek 8.00-14.00
      • wicedyrektor – mgr Jolanta Oleś
        wicedyrektoroles@sp1bukowno.edupoczta.pl
        poniedziałek, czwartek 8.00-14.30
        wtorek, środa, piątek 8.00-14.00
      • 32-7065090
      • Gabinet profilaktyki i pomocy przedlekarskiej

        poniedziałek - 7.30-15.05

        wtorek - 7.30-15.05

        środa - 7.30-15.05

        czwartek - 7.30-15.05

        piątek - 11.30-15.05
      • Poradnia stomatologiczna
        Świadczenie ogólnostomatologiczne.

        poniedziałek - 8.00-11.00
        środa - 8.00-14.00
        piątek 8.00-14.00
      • ePUAP

        /SzP1Bukowno/SkrytkaESP
      • AE:PL-91211-12364-UECDD-15
    • Logowanie