Nawigacja

Osiągnięcia uczniów I półrocze 2017/18 Stypendyści 2017/18 I półrocze Osiągnięcia szkoły podstawowej 2016/17 Osiągnięcia gimnazjum 2016/17 Osiągnięcia sportowe 2016/17 Osiągnięcia szkoły podstawowej 2015/16 Osiągnięcia gimnazjum 2015/16 Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 2015/16 Osiągnięcia sportowe I półrocze 2015/16 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej 2014/15 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2014/15 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2014/15 Stypendyści II półrocze sp Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 204/15 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej 2013/14 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2013/14 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2013/14 Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 2013/14 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2013/14 Stypendyści - II półrocze 2013/14 szkoła podstawowa Stypendyści - II półrocze 2013/14 gimnazjum Stypendyści szkoły podstawowej 2013/14 I półrocze Osiągnięcia sportowe szkoła podstawowa I półrocze 2013/14 Osiągięcia sportowe gimnazjum I półrocze 2013/14 Osiągnięcia uczniów klas I-III szkoły podstawowej 2012/13 Osiągnięcia uczniów SP 2012/13 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2012/13 Stypendyści SP I półrocze 2012/13 Osiągnięcia uczniów SP 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe SP 2012/13 I półrocze Stypendyści - I półrocze 2012/13 gimnazjum Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe gimnazjum w pływaniu 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów klas I-III SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2011/12 Stypendyści gimnazjum 2011/12 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2011/12 Stypendyści - I półrocze 2010/11 szkoła podstawowa Najlepsi uczniowie 2010/11 SP Osiągnięcia uczniów szkoła podstawowa 2010/11 Osiągnięcia sportowe SP 2010/11 Stypendyści - I półrocze 2010/11 gimnazjum Osiągnięcia uczniów 2010/11 gimnazjum Osiągnięcia uczniów SP 2009/10 Osiągnięcia sportowe SP 2009/10 Stypendyści SP 2009/10 Najlepsi uczniowie 2009/10 SP Zajęcia feryjne 2009/10 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2008/09 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2007/08 Osiągnięcia gimnazjum 2006/07

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów I półrocze 2017/18

Udział uczniów w konkursach  w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie

klasy I - VII

 

I półrocze

 

 

 

Konkursy międzynarodowe i ogólnopolskie

 

 

 

KONKURS

 

REPREZENTANCI

OPIEKUN

  1.  

XIV Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

etap szkolny 26 uczestników

II etap – W. Buchacz 5b, Z. Grzanka 5b, Z. Janda 5a, N. Michalik 6a

D. Janda

  1.  

„Wygraj szansę” Ogólnopolski Program Dydaktyczno – Kulturalny  dla dzieci i młodzieży muzycznie uzdolnionej

 

Magdalena Urbańska

D. Dębska

  1.  

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Katyń pamięta”

wyróżnienie Kalina Ziółkowska 6b

D. Dębska

 

Konkursy wojewódzkie

 

 

  1.  

„Z Dobrą Nowiną przez życie” – konkurs biblijny dla uczniów szkół podstawowych

etap szkolny 2 uczniów

etap rejonowy – F. Chalcarz 5a

K. Gajdziszewska

 

  1.  

Małopolski Konkurs Humanistyczny

 

etap szkolny 3 uczniów

B. Wilk-Rodasik

  1.  

Małopolski Konkurs Matematyczny

 

etap szkolny 13 uczniów

etap rejonowy – A.Lekston 7a, J.Cofalik 5a

etap wojewódzki – A. Lekston 7a

J. Grzebinoga

  1.  

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

etap szkolny 8 uczniów

etap rejonowy – S. Wiśniewski 7b

M. Moszczyńska

  1.  

Konkurs Historyczny „Patria Nostra”

trzyosobowa drużyna z klasy 6a

J. Homa

Konkursy powiatowe

 

 

  1.  

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gier i Zabaw „Mały mistrz”

7 uczniów klas 3sp

B. Wójcik

  1.  

VII Powiatowy Konkurs Fotograficzny

M. Urbańska – II miejsce wkategorii szkoły podstawowe klasy IV - VI

K. Kowalczyk

  1.  

XVI edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla edukacji wczesnoszkolnej

etap szkolny - 25 uczestników,

etap gminny – I miejsce Natalia Głowania 3c,

 J. Chabrzyk 3a, , A. Rusek 3d

etap powiatowy – finalistka Natalia Głowania 3c

A. Szlęzak

E. Bogucka

J. Nowak

  1.  

Powiatowy konkurs plastyczny „Coś z niczego”

trzyosobowe drużyny z klas 4d i 5a

 

  1.  

I Powiatowy ART- Kreator – konkurs plastyczny

drużyny z klas IV-VI

D. Dębska

  1.  

III Konkurs Poetycki im. Anny Piątek „Ważne, ważniejsze, najważniejsze”

3 uczniów klasy 6a

J. Homa

  1.  

XV edycja Konkursu Matematycznego DEXTER

etap szkolny – 26 uczniów

etap gminny – L.Puz 3d, G. Mędrala 3c, N. Cofalik 3b

M. Wojdyło

B. Wójcik

A. Pegiel

 

Konkursy gminne, miejskie i szkolne

 

 

  1.  

Szkolny Konkurs Wiedzy o Bukownie z okazji 55-lecia Miasta Bukowno

 

12 uczniów

J. Homa

K. Kowalczyk

  1.  

Konkurs plastyczny z okazji 55-lecia Miasta Bukowno

 

35 prac

E.Werner

  1.  

Konkurs fotograficzny z okazji 55-lecia Miasta Bukowno

 

5 uczniów

T. Stanisławski

  1.  

Turnieje sportowe z okazji 55-lecia Miasta Bukowno

piłka nożna

piłka siatkowa

 

pływanie

 

 

38 uczniów

16 uczennic

 

wszyscy uczniowie szkoły

 

 

A.Karcz

B.Zawadzka, T.Jurczyk

P.Stawarz

  1.  

Dyktando o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno „Zostań mistrzem ortografii”

 

66 uczniów

nauczyciele języka polskiego

  1.  

Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową

39 prac

nagrody I – III

M. Grybska 1a

J. Siekierski 2a

M. Wnuk 1b

M. Skoczyliński 1a

nagrody IV – VI

A. Zajac 4b

J. Cofalik 5a

nauczyciele świetlicy

  1.  

Międzyszkolny konkurs czytelniczy „Ahoj przygodo”

etap szkolny - 16 uczniów

etap międzyszkolny - M.Rosa 4b - 3 miejsce , N. Litewka 4c, K. Szot 4c

M. Nocoń

W. Furgalińska

  1.  

Międzyszkolny konkurs czytelniczy „Nie jesteś inny”

etap szkolny – 10 uczniów

etap międzyszkolny – 5 uczniów

M. Nocoń

W. Furgalińska

  1.  

Konkurs „Na ochronie środowiska Twoje zdrowie tylko zyska. Segregować śmieci uczą się dzieci”

 

uczniowie klas I - III

B. Wójcik

J. Oleś

  1.  

Konkurs na bombkę XXL

1 uczennica – P. Lewicka 4b wyróżnienie

M. Białek

  1.  

Powiatowy konkurs plastyczny „Coś z niczego”

dwie trzyosobowe drużyny z klas 4d i 5a

D. Dębska

  1.  

Konkurs kaligraficzny „Mistrz kaligrafii miasta i gminy Bukowno”

etap szkolny-  23 uczniów 

Im. L. puz 3d

B. Wójcik

B.Adamowicz

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

ROK SZKOLNY 2017/2018

gimnazjum

 

 

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE I OGÓLNOPOLSKIE:

 

  1. II miejsce w klasyfikacji ogólnej podczas 29. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży w Warszawie – opiekunki mgr Agnieszka Karcz, mgr Jolanta Oleś,            mgr Beata Wójcik.
  2. I miejsce w Polsce w Konkursie na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej 2017 – koordynatorki mgr Agnieszka Karcz, mgr Jolanta Oleś, mgr Beata Wójcik.
  3. Olimpiada Matematyczna Juniorów – w części testowej konkursu uczestniczyło 7 uczniów z klas III, w części korespondencyjnej 1 uczeń. Nikt nie przeszedł do II etapu – koordynator mgr Beata Wróblewska.
  4. Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski – 16 uczniów wzięło udział w etapie szkolnym, czteroosobowa drużyna: Szymon Urbański, Piotr Bartos, Łukasz Poczęsny, Jakub Skowron reprezentowała szkołę w etapie gminnym – koordynatorki  mgr Renata Swoboda i mgr Jolanta Oleś.

 

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

 

  1. Uzyskanie Certyfikatu przynależności do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie – koordynator mgr Jolanta Oleś

 

 

KONKURSY KURATORYJNE:

 

Lp.

Konkurs

 

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

1.

 

Małopolski Konkurs Historyczny

4

-

-

2.

 

Małopolski Konkurs Chemiczny

10

1

Szymon Urbański

-

3.

 

Małopolski Konkurs z Fizyki

10

1

Szymon Urbański

-

4.

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

2

-

-

5.

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

13

-

-

6.

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

13

-

-

7.

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

13

1

Szymon Urbański

 

8.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

5

-

-

9.

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

4

1

Piotr Abramek

-

RAZEM:

74

4

-

 

KONKURSY TEMATYCZNE:

 

  1. Konkurs informatyczny „Od algorytmu do programu” – do etapu rejonowego zakwalifikował się Piotr Abramek – opiekun mgr Mirosław Siudyka.
  2. Konkurs biblijny „Z mądrością Proroków przez życie” udział 3 uczniów – opiekun mgr Katarzyna Gajdziszewska.

 

 

 

KONKURSY POWIATOWE:

 

  1. Powiatowy Konkurs Matematyczno – Informatyczny „Pogromcy Algorytmów” –             I miejsce (Piotr Abramek, Szymon Urbański) – opiekun mgr Mirosław Siudyka.
  2. XV Powiatowy Konkurs Historyczno – Literacki „Tadeusz Kościuszko – człowiek, który wyprzedził swoje czasy” – konkurs plastyczny – Anna Kocjan – opiekun mgr Danuta Dębska.

 

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE:

 

  1. Międzyszkolny konkurs czytelniczy „Nie jesteś inny” zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bukownie.

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie, ul. Szkolna 8, 32-332 Bukowno
  • 32-6421039

Galeria zdjęć