Nawigacja

Osiągnięcia szkoły podstawowej 2016/17 Osiągnięcia gimnazjum 2016/17 Osiągnięcia sportowe 2016/17 Osiągnięcia szkoły podstawowej 2015/16 Osiągnięcia gimnazjum 2015/16 Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 2015/16 Osiągnięcia sportowe I półrocze 2015/16 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej 2014/15 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2014/15 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2014/15 Stypendyści II półrocze sp Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 204/15 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej 2013/14 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2013/14 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2013/14 Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 2013/14 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2013/14 Stypendyści - II półrocze 2013/14 szkoła podstawowa Stypendyści - II półrocze 2013/14 gimnazjum Stypendyści szkoły podstawowej 2013/14 I półrocze Osiągnięcia sportowe szkoła podstawowa I półrocze 2013/14 Osiągięcia sportowe gimnazjum I półrocze 2013/14 Osiągnięcia uczniów klas I-III szkoły podstawowej 2012/13 Osiągnięcia uczniów SP 2012/13 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2012/13 Stypendyści SP I półrocze 2012/13 Osiągnięcia uczniów SP 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe SP 2012/13 I półrocze Stypendyści - I półrocze 2012/13 gimnazjum Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe gimnazjum w pływaniu 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów klas I-III SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2011/12 Stypendyści gimnazjum 2011/12 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2011/12 Stypendyści - I półrocze 2010/11 szkoła podstawowa Najlepsi uczniowie 2010/11 SP Osiągnięcia uczniów szkoła podstawowa 2010/11 Osiągnięcia sportowe SP 2010/11 Stypendyści - I półrocze 2010/11 gimnazjum Osiągnięcia uczniów 2010/11 gimnazjum Osiągnięcia uczniów SP 2009/10 Osiągnięcia sportowe SP 2009/10 Stypendyści SP 2009/10 Najlepsi uczniowie 2009/10 SP Zajęcia feryjne 2009/10 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2008/09 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2007/08 Osiągnięcia gimnazjum 2006/07

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia szkoły podstawowej 2016/17

                                                           

 

Udział uczniów w konkursach  w roku szkolnym 2016/2017

 

Zespół Szkół nr1 Szkoła Podstawowa

                                                 

L.p.

Konkurs

Reprezentant

i  zdobyte  miejsce

Opiekun

  1.  

Małopolski Konkurs Humanistyczny

 

Etap szkolny-   5 uczniów

 

Mgr B.Wilk-Rodasik

  1.  

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

 

Etap szkolny-   11 uczniów

mgr B.Wróblewska

  1.  

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

Etap szkolny – 3 uczniów

Etap rejonowy – 1 uczeń - Stanisław Wiśniewski 6b

mgr M. Moszczyńska

mgr J. Wilk

mgr K. Masłowska

 

  1.  

 

Tematyczny Konkurs Biblijny

„Z Dobrą Nowiną przez życie”.

 

 

Etap szkolny-  4 uczniów

 

mgr B.Płotnikowska

 

  1.  

 

XIII  edycja Ogólnopolski Konkurs  

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Etap szkolny – 18 uczniów

II etap – 3 uczniów

Zofia Janda 4a,

Natalia Michalik 5a, 

Dawid Nocoń 6b

 

mgr J.Gałązka

mgr B.Wilk-Rodasik

 

  1.  

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – THE BEST

 

I etap – 1 uczeń Stanisław Wiśniewski 6b - zakwalifikowany do II etapu

 

mgr M.Moszczyńska

  1.  

XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Sławkowie

 

5 uczestników

I miejsce Karolina Stachurska

mgr D.Dębska

  1.  

V edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego „Anioł na ..”

1 uczestnik

 

 

mgr D.Dębska

  1.  

Ogólnopolski konkurs plastyczny - Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa

12 uczestników

Natalia Cofalik 2b - III miejsce

Julia Cofalik 4a – wyróżnienie

 

mgr M.Białek

  1.  

XIII edycja Diecezjalnego Konkursu na Przekład Intersemiotyczny – Moja ulubiona kolęda

Natalia Głowania 2c – wyróżnienie w kategorii praca plastyczna

mgr B.Płotnikowska

  1.  

Szkolny Konkurs Plastyczny – Moja szkoła w obiektywie

I miejsce – Gabriela Krel 5a, Natalia Michalik 5a

 

mgr D.Dębska

mgr K.Kowalczyk

 

 

  1.  

Szkolny konkurs czytelniczy – Czy znasz Mikołajka?

 

10 uczniów

mgr W.Furgalińska

  1.  

VI edycja powiatowego konkursu przyrodniczego – Jesień w lesie grzyby niesie

 

31 uczniów

mgr E.Werner

  1.  

XIV edycja konkursu matematycznego DEXTER

50 uczniów – etap szkolny

4 uczniów zakwalifikowanych do II etapu gminnego

Jan Tomczyk 3c,

 Oliwier Margas 3c,

Nadia Migdał 3a,

Adrian Baldy 3c

 

mgr B.Wójcik

  1.  

II edycja konkursu kaligraficznego – Mistrz kaligrafii miasta Bukowno

Etap gminny –

I miejsce Karolina Kuchna 3c,

II miejsce Natalia Głowania 2c

 

mgr B.Wójcik

mgr B.Adamowicz

mgr R.Szlęk

  1.  

Szkolny Konkurs recytatorski – Przyroda w poezji dziecięcej

24 uczniów

I miejsce Karolina Kuchna 3c

 

mgr A.Szlęzak

mgr E.Bogucka

mgr J.Nowak

 

  1.  

III edycja regionalnego konkursu recytatorsko – plastycznego poświeconego poezji ks. Jana Twardowskiego

 

III miejsce Milena Kluczewska 2c

Wyróżnienie Julia Chabrzyk 2a

 

mgr B.Płotnikowska

 

II półrocze

 

  1.  

Konkurs Ortograficzny – Mały mistrz ortografii

 

Etap szkolny – 41 uczniów

Do etapu gminnego:

Natalia Ćwięk 3b

Jan Tomczyk 3c

Martyna Rosa 3b

mgr B.Adamowicz

mgr R.Szlęk

  1.  

„Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego” - etap gminny

3 uczniów

I miejsce – Mistrz Ortografii Gminy Bukowno - Natalia Ćwięk 3b, EB

II miejsce - Jan Tomczyk 3c, ASz

mgr B.Wójcik

  1.  

Konkurs Matematyczne Preteksty

Etap szkolny – 4 uczniów

Julia Cofalik 4a – II etap

 

mgr B.Wróblewska

  1.  

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – THE BEST

 

III etap (finał) S.Wiśniewski

V miejsce

mgr M.Moszczyńska

  1.  

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

II etap

Sroka Oskar 5a

Skubis Gabriel 6a
Piekarek Jakub 5a - zakwalifikował się do etapu powiatowego

 

mgr E.Dudek

  1.  

X edycja Ogólnopolskiego Konkurus Nauk Przyrodniczych Świetlik

Etap szkolny – 71 uczniów 

Nagroda Główna:

Igor Wasiak, kl. IV b  – op. mgr Katarzyna Kowalczyk
 

Wyróżnienia:

Wiktor Wasiak, kl. IV b – op. mgr Katarzyna Kowalczyk

Tymon Sadok, kl. III b  – op. mgr Ewa Bogucka

Jakub Baćmaga, kl. III b  – op. mgr Ewa Bogucka

Adrian Baldy, kl. III c – op. mgr Anna Szlęzak

Maciej Ślusarczyk, kl. III c  – op. mgr Anna Szlęzak

Nikola Cofalik, kl. II b – op. mgr Edyta Werner

Amelia Krawczyk, kl. II d – op. mgr Bogusława Adamowicz

Lena Puz, kl. II d  – op. mgr Bogusława Adamowicz

Bartosz Mistela, kl. II e - op. Anna Pęgiel

Franciszek Dobiech, kl. I a – op. mgr Maria Wojdyło

 

M.Wojdyło

A.Szlęzak

K.Kowalczyk

 

  1.  

XXVI edycja Międzynarodowego Konkursu KANGUR MATEMATYCZNY

Etap szkolny – 11 uczniów

Wyróżnienie

Julia Cofalik 4a, Franciszek Matuszewski 4a, Anna Lekston 6a

J.Grzebinoga

 

 

  1.  

XV edycja Powiatowego Konkursu OMNIBUS

Etap szkolny – 30 uczniów

etap  gminny:

 Oliwier Kurach 1a - wyróżnienie

Lena Puz 2d  - II miejsce             

Patrycja Lewicka 3b - wyróznienie

A.Żuchowska

E.Werner

 

  1.  

XII powiatowy konkurs LOP „Życie w środowisku lądowym”

Etap szkolny – 19 uczniów

II etap:

Gabriel Skubis 6a

Anna Lekston 6a

Maja Staszewska 6a

K.Kowalczyk

  1.  

Powiatowy etap XIV edycji konkursu matematycznego DEXTER

Oliwier Margas 3c,

Adrian Baldy 3c

 

 

A.Szlęzak

  1.  

Szkolny konkurs plastyczny

„Wielkanocne tradycje”

8 uczniów

Im. Maja Labisko 2c

IIm. Jakub Siekierski 1a

IIIm. J.Cofalik 4a i Nikola Cofalik 2b

 

nauczyciele świetlicy

  1.  

Konkurs „Segreguję, dbam, szanuję – czystą Ziemię preferuję”

Uczniowie klas II i III ZS1 i ZS2

B.Wójcik

B.Adamowicz

  1.  

Szkolne eliminacje do Powiatowego konkursu recytatorskiego

W Olkuszu

 

Etap powiatowy: Dawid Kaszuba 4a

J.Gałązka

  1.  

Szkolny konkurs „Pięknie czytam” w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

 

29  uczniów klas II i  26 klas III

Im. kl. II Nadia Migdał 3a

Im. kl. III Hanna Maderska 2d

J.Nowak

  1.  

II Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Polscy Laureaci Nagrody Nobla. Władysław Reymont”

 

Natalia Michalik 5a - wyróżnienie

D.Dębska

  1.  

Konkurs czytelniczy w Miejskiej Bibliotece Publicznej

 

S.Trzcionkowska 4a

M.Potok 6b

G.Krel 5a

 

W.Furgalińska

  1.  

Szkolny konkurs na plakat z okazji obchodów Dnia Ziemi

Uczniowie klas IV – VI

I m. A.Lekston, K.Szlęzak 6a

D.Janda

  1.  

Konkurs Recytatorski w Olkuszu

 

D.Kaszuba 4a

J.Gałązka

  1.  

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Rezerwat przyrody PAZUREK – bajkowy zakątek Babci Reni”, organizowany
w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek oraz XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie zbliża” i skierowany do uczniów klas od I do III szkół podstawowych z powiatu olkuskiego.

 

3 uczniów

E.Werner

  1.  

VIII Wojewódzkie zawody dzieci i młodzieży w wieloboju łączności

 

I miejsce

B.Wójcik

  1.  

Wojewódzki Festiwal Tańca – Tańcz z culturą

Klasy I – III Bolesław

Klasy IV-VI Sławków

 

E.Werner

  1.  

Konkurs Historyczny "Ocalić od zapomnienia – pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. Bryg. Pil. Stanisławie Skalskim "

 

 

Gabriela Krel - wyróżnienie w kategorii prezentacja multimedialna

 

J.Homa

 

  1.  

Szkolny konkurs umiejętności „Mam talent”

26 uczniów

I miejsca:

Nadia Karpińska 3b – śpiew

Karolina Kuchna 3c – taniec

Zofia Janda 4a - recytacja

Nauczyciele świetlicy

  1.  

XXVIII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „O Dworską Nutę”

 

4 uczniów

Maksymilian Kaszuba 5b – II miejsce w powiecie

D.Dębska

  1.  

Międzyszkolny konkurs czytelniczy „Potyczki z Pożyczalskimi”

4 uczniów

W.Furgalińska

M.Nocoń

  1.  

Diecezjalny Konkurs Jubileuszowy „Święte Słowa Świętych Patronów”

Wyróżnienie Natalia Kurek 4a, Zuzanna Zukierska 4a

K. Gajdziszewska

  1.  

VI Diecezjalny Konkurs „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”

Julia Chabrzyk 2a wyróżnienie w kategorii praca plastyczna

B. Płotnikowska

  1.  

Powiatowy Konkurs Językowy dla Szkół Podstawowych

Język angielski

II m. Stanisław Wiśniewski

 

Język niemiecki:

I m. Anna Lekston

II m. Roksana Chruściel

III m. Maja Staszewska

Wyróżnienie Gabriel Skubis

 Klasy I – III „British Festival and Traditions”:

I m. Mateusz Makowski 2a

II m. Karolina Kuchna 3c

III m. Franciszek Dobiech 1a

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie, ul. Szkolna 8, 32-332 Bukowno
  • 32-6421039

Galeria zdjęć